Psycholog Gdynia

Nieustannie rozwijam się zawodowo poprzez udział w szkoleniach i kursach – ukończyłam m. in. studia podyplomowe na kierunku Psychologia kliniczna Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (specjalność: psychologia kliniczna chorego somatycznie); podstawowy kurs z zakresu psychotraumatologii, III stopniowy kurs terapii behawioralnej, a także kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu i w tym nurcie pracuję najczęściej. Chętnie korzystam jednak z technik i metod innych szkół terapii. Swoją pracę poddaję superwizji.

Psycholog dla młodzieży i dzieci Gdynia

Codziennie mam kontakt z dziećmi i młodzieżą, w tym również z różnymi zaburzeniami oraz typami niepełnosprawności. Mam doświadczenie w terapii osób autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD, chorobami przewlekłymi oraz zaburzeniami psychicznymi.

Gabinet psychologiczny

Każdego pacjenta traktuję indywidualnie i zależnie od potrzeb. Ważne jednak, by były to Twoje rozwiązania. Ja mogę pomóc Ci je odnaleźć i wesprzeć w drodze do celu.

Moja oferta skierowana jest przede wszystkim do osób młodych, dzieci i młodzieży. Zapraszam jednak również pary oraz rodziny.